Než vás během focení poznám, poznejte nejdřív vy mě

pár střípků o mně 

Jsem Káťa a mám nejlepší práci na světě.
Fakt.

FOTÍM, TEDY JSEM. A JSEM TAM, KDE SE NĚCO DĚJE, KDE PROSTOR ROZVIBRUJE SMÍCH.
TAM MAČKÁM SPOUŠŤ A HLEDÁM MÍSTO, KDE MĚ BUDE CO NEJMÍŇ VIDĚT.

Foťák mi ukázal, že okamžiky jsou fuč během mrknutí oka. Díky dceři Julii jsem navíc zjistila, že s dětmi rok profrčí jak týden! Člověk je pak rád za každou fotku, kterou má. Proto mi záleží na tom, abych co nejméně zasahovala do vašich malých i velkých momentů. Jen tak se při focení cítíte sami sebou a máte parádní vzpomínku na celý život. A je jedno, jestli fotím vaši svatbu, rozjívené potomky do alba nebo portrétní fotky pro váš podnikatelský web.

Mám ráda, když se lidi umí od srdce zasmát a nehlídají, kolik brad jim srdečný úsměv vykreslí. Miluju chaos, který život často přináší. Protože kde to žije, tam je energie, radost, láska, elán. Zbožňuju světlo, které dokáže magicky měnit atmosféru jakékoli situace. A nabíjí mě lidi a koktejl emocí, které s nimi během focení prožívám.

Praxe je nejvíc. Ale potřebnou teorii mám v kapse taky.

FOTÍM, ORGANIZUJU SVATEBNÍ VELETRH… SVATBAMI PROSTĚ ŽIJU.

A jak jsem se k nim dostala? Po gymnáziu jsem neměla páru CO DÁL. Los padl na studium Teorie interaktivních médií na MU… a byla to trefa do černého! Jenže teorie fotografie je jedna věc, ale praxi člověk dostane do žil jen v terénu. A tak jsem zamířila do kanadského Toronta k fotografovi Jeffu Huiovi, který byl mým mistrem po jeden úžasný rok.

Cestování se mi dostalo pod kůži, tak jsme to s manželem vzali domů přes Nový Zéland až do USA, kde jsme se „zdrželi“ dva roky. Na Zélandu i v USA jsem nafotila několik svateb – fotit takové téma v exotických zemích byl zážitek s velkým Ž.

Svatby mě chytly natolik, že zpátky doma v ČR jsem si vzala do hlavy organizaci svatebního veletrhu Svatbárium. Ten od té doby pořádáme každý rok a pokaždé je to větší pecka. Přijeďte si pro inspiraci!

Ale fotograf musí čerpat inspiraci taky jinde!

Pro mě jsou nevyčerpatelným pramenem inspirace má dcera Julie a manžel.

Taky MILUJU cappuccino s bezvadně našlehaným mlékem a tancuju dynamický scénický tanec contemporary.

Lééééta jezdím na dětské tábory – teď už jen fotím a vypomáhám s organizaci.

Baví mě nové výzvy, proto v hlavě vařím nové a nové nápady, třeba svatební veletrh Svatbárium. Na lenošení mě moc neužije!

Dočetli jste až sem?

Nemůžu se dočkat, až poznám na oplátku já vás!

KONTAKTUJTE MĚ